Top 10 zahraničních a českých knih o marketingu

„Influence: The Psychology of Persuasion“ od Roberta Cialdiniho – kniha, která se zaměřuje na základní psychologické principy, které ovlivňují rozhodování a jednání lidí.

„Contagious: Why Things Catch On“ od Jonah Bergera – kniha, která se zabývá tím, jak se informace a trendy šíří v digitálním světě.

„The New Rules of Marketing and PR“ od Davida Meermana Scotta – kniha, která se zaměřuje na to, jak využít nové technologie a média k propagaci vaší značky.

„Positioning: The Battle for Your Mind“ od Al Ries a Jacka Trouta – kniha, která vysvětluje, jak se stát lídrem ve vašem odvětví a jak se efektivně zaměřit na své zákazníky.

„Crossing the Chasm“ od Geoffreyho Moora – kniha, která se zaměřuje na to, jak překonat rozdíly mezi předními a následujícími zákazníky a dostat svou značku do mainstreamu.

„The 22 Immutable Laws of Marketing“ od Al Ries a Jacka Trouta – kniha, která shrnuje základní zákony marketingu, které by každý marketer měl znát.

„Purple Cow: Transform Your Business by Being Remarkable“ od Setha Godina – kniha, která se zaměřuje na to, jak vyniknout mezi konkurenty a být pro zákazníky neodolatelný.

„Made to Stick: Why Some Ideas Survive and Others Die“ od Chipa a Dana Heathových – kniha, která se zaměřuje na to, jak vytvořit trvalejší a přesvědčivější zprávy, které budou mít větší vliv na vaše zákazníky.

„Hacking Growth: How Today’s Fastest-Growing Companies Drive Breakout Success“ od Seana Ellise a Morgana Browna – kniha, která se zaměřuje na růstové strategie, které používají nejúspěšnější startupy.

„Marketing Management“ od Philipa Kotlera a Kevina L. Kellera – klasická kniha o marketingu, která pokrývá širokou škálu témat od výzkumu trhu po plánování kampaní.


Top 10 českých knih o marketingu

„Marketing 3.0“ od Philipa Kotlera – kniha, která se zaměřuje na to, jak využít marketingové strategie k podpoře společensky odpovědného podnikání.

„Marketing ve středních a malých podnicích“ od Jana Šlégra – kniha, která poskytuje praktické rady a tipy pro malé a střední podniky, jak využít marketingové nástroje a dosáhnout většího úspěchu.

„Brand Building: Budujeme značky, které znamenají víc“ od Adama Gebriana – kniha, která se zaměřuje na to, jak budovat silné značky a vytvářet u zákazníků věrnost.

„Online marketing – průvodce světem online reklamy“ od Daniela Beneše a Michaela Sturma – kniha, která poskytuje ucelený přehled o online marketingu a jeho nástrojích.

„Psychologie reklamy“ od Zdeňka Matějčka – kniha, která se zaměřuje na to, jak reklamy působí na lidskou psychiku a jak je využívat k dosažení lepších výsledků.

„Marketingové řízení“ od Pavla Matouška a Jana Pospíšila – učebnice, která pokrývá základní koncepty a nástroje marketingového řízení.

„Úspěšné kampaně“ od Jakuba Kvapila – kniha, která poskytuje inspiraci a praktické rady pro tvorbu úspěšných reklamních kampaní.

„Brand Mania: Značky, které mají smysl“ od Filipa Matějky a Karla Míška – kniha, která se zaměřuje na to, jak budovat značky, které mají hlubší smysl a význam pro zákazníky.

„Sociální média a marketing“ od Zuzany Friedlové a Pavla Matouška – kniha, která se zaměřuje na využití sociálních médií v marketingu a komunikaci se zákazníky.

„Marketing v praxi“ od Jana Koukala – kniha, která poskytuje praktické tipy a příklady pro úspěšné marketingové řízení v praxi.

viktory logo

Máte zájem o spolupráci? Rádi byste u nás pracovali? Pojďme zajít na společný oběd či kávu.
Nebo si rezervujte termín na nezávaznou online konzultaci.

Kontakt

  • Viktory digital s.r.o.

  • Vršovická 817/5, 101 00 Praha

  • IČ: 17532256

  • DIČ: CZ17532256

  • Jsme plátci DPH


© 2023 Viktory digital s.r.o.  Všechna práva vyhrazena