Reference

Nejlepší vizitkou marketingové agentury je spokojený klient. Na této stránce proto hrdě sdílíme reference od našich klientů, u kterých jsme dosáhli skvělých výsledků.

Díky online marketingové agentuře Viktory jsme dosáhli výrazného nárůstu transakcí o 57 % a tržeb o 64 % po roce spolupráce.

S Viktory mám už od června 2020 jistotu, že se naší propagaci věnují zkušení a pečliví marketingový specialisté.

Naším cílem bylo stát se první volbou ve vyhledávačích pro služby vyklízení bytů a maximálně zvýšit počet obdržených poptávkových formulářů.

Spolupráce s marketingovou agenturou Viktory je pro naši firmu zásadně pozitivní, především díky vysoké odbornosti a zkušenostem jejích specialistů.
Rádi bychom vyjádřili svou spokojenost se spoluprací s agenturou Viktory. S agenturou spolupracujeme od března 2023 na správě PPC kampaní, SEO správě a správě zbožových srovnávačů.
Spolupráci s agenturou Viktory digital jsem zahájil v březnu 2021 společně se spuštěním nového upragadovaného eshopu. Cílem bylo zvýšit efektivitu PPC kampaní a nastartovat prodeje.
Spolupráce s agenturou Viktory je pro naši společnost velkým přínosem od samého začátku, kdy pro nás připravili komplexní konkurenční analýzu, která se opírala o výpočet CLV. Na tomto základu pak byli schopni dodat marketingovou strategii šitou na míru přesně nám.
Spolupráce s reklamní agenturou Viktory byla pro naši společnost Sloneek skvělým rozhodnutím. Díky jejich odbornosti v oblasti SEO se naše stránky lépe umisťují ve vyhledávání, což vedlo ke zvýšení návštěvnosti a růstu naší zákaznické základny.Viktory nám také poskytla podporu v pokro…

S agenturou Viktory jsme velice spokojeni. Pomohli nám úspěšně se vstupem na trhy s výrobky, kde jejich úspěšnost u zákazníků nebyla zaručena, jelikož se jedná o luxusní drahé hračky.

U Viktory jsme si objednali audit pro zhodnocení našich online kampaní. Ten předčil naše očekávání. V auditu byla spousta praktických rad a velmi detailní doporučení napříč PPC kampaněmi a webové analytiky. S jednotlivými doporučeními jsme dále pracovali s naším týmem a podněty postupně…
S agenturou Viktory spolupracujeme od roku 2020. Za poměrně krátkou dobu se nám společně podařilo zvýšit obrat našeho e-shopu téměř na čtyřnásobek, což výrazně předčilo naše očekávání a Viktory má na tom zcela zásadní zásluhu. A zdaleka nekončíme, i na letošní sezonu máme naplánovaný d…
Spolupráce s agenturou Viktory, nás posunula zase o pořádný kus dále na poli e-commerce. Neustálá aktualizace kampaní a držení kroku se současnými trendy na poli PPC reklamy, nás drží na špičce v prodejích našich produktů.

V minulosti jsme měli se službami marketingové agentury velmi špatnou zkušenost, proto jsme se k nabídce zpracování analýzy našich nastavených a používaných online kampaní, která stála u zrodu naší spolupráce s Viktory, stavěli spíš rezervovaně.

S agenturou Viktory spolupracujeme od roku 2020 a jednalo se o důležité rozhodnutí, které jsme pro rozvoj našeho podnikání udělali. Viktory je pro nás víc než jen agentura, je to především náš partner a konzultant, který nám pomáhá kvalifikovaně a pružně reagovat na požadavky…
Spolupráce s online marketingovou agenturou Viktory představuje pro naši společnost významný přínos od samého začátku. Díky jejich odborným znalostem a zkušenostem, dosahujeme stále lepších výsledků online kampaní a zvyšujeme tak návštěvnost a prodeje…
S firmou Viktory jsme zahájili spolupráci před půl rokem. Předchozí zkušenosti s jinou profesionální agenturou jsme již měli. I po tak krátké době jsme velmi spokojeni s výsledky. Stanovili jsme si cíle, ke kterým se mílovými kroky blížíme. Na agentuře bych zejména ocenil jejich široké portfolio zkušeností a rychlou reakci na naše požadavky.
S agenturou Viktory spolupracuji od prázdnin 2022. Začali jsme analýzou mého účtu Google Ads, jejíž výstupy mě přesvědčily, že skutečně vědí, čím se zabývají. Důležité je nejen vědět, ale především umět znalosti dlouhodobě používat.
Spolupráce s firmou Viktory fungovala velmi dobře. Jednalo se o vůbec první firmu v oboru internetového marketingu, díky které se nám podařilo získat nemovitosti k přímému odkupu. Byl jsem mile překvapen, protože OMEGA REALITY působí ve vysoce konkurenčním prostředí, přiče…
Viktory jsme začali spolupracovat na začátku roku 2022, kdy jsme jí svěřili do správy PPC s tím, že nám to “nějak” nefunguje s podezřením na špatnou cenotvorbu či produkt. To, co dokázala za půl roku vykouzlit s účtem, čísly a marketingovými náklady bylo neuvěřitelné!…
viktory logo

Máte zájem o spolupráci? Rádi byste u nás pracovali? Pojďme zajít na společný oběd či kávu.
Nebo si rezervujte termín na nezávaznou online konzultaci.

Kontakt

  • Viktory digital s.r.o.

  • Vršovická 817/5, 101 00 Praha

  • IČ: 17532256

  • DIČ: CZ17532256

  • Jsme plátci DPH


© 2023 Viktory digital s.r.o.  Všechna práva vyhrazena