Jaké služby nabízíme?

Nenabízíme zázraky, ale poctivou práci s prokazatelnými výsledky. Mnohaleté zkušenosti spojujeme s kreativitou a technologickými inovacemi v unikátní mix, který se může stát i vaší konkurenční výhodou.

Garantujeme vysokou odbornost v celém spektru marketingového mixu

Nabízíme komplexní řešení v oblasti digitálního marketingu – od propojení různých PPC nástrojů a automatizace, přes optimalizaci pro vyhledávače a reklamu na sociálních sítích, až po účinné využití zbožových srovnávačů a precizní datovou analytiku.

Proč jsou naše služby tou pravou volbou právě pro vás?


 • Klientovy cíle a potřeby máme na 1. místě
  To opravdu není jen slovní fráze – je to naše filozofie. Na každém úkolu děláme s ohledem na prospěch a spokojenost našich klientů a jejich firem.
 • Jsme transparentní
  Sázíme na srozumitelnou a upřímnou komunikaci s klienty bez zbytečných marketingových frází. Nic neskrýváme, výsledky nekomolíme v náš prospěch a svým klientů každý měsíc posíláme přehledný report.
 • Máme rádi inovace
  Jdeme s dobou a marketingovými trendy, nebráníme se automatizacím a možnostem umělé inteligence, stále testujeme nové nástroje. Svým klientům tak můžeme nabízet vždy ta nejefektivnější řešení.
 • Máme měřitelné výsledky
  Měříme vše, co měřit jde a na základě těchto dat optimalizujeme, inovujeme a volíme vhodná řešení. Svým klientům neprezentujeme domněnky, ale reálné výsledky založené na získaných datech.
 • Nejsme marketingoví dinosauři
  Učíme se, zkoušíme, testujeme. Online marketing je dynamickým a rychle se měnícím odvětvím, kde je nutné se neustále vzdělávat a aktualizovat své zkušenosti. Považujeme za nezbytné být o krok před konkurencí a zajistit pro své klienty výhody plynoucí z našich nových znalostí a zkušeností.
 • Nabízíme víc, než jen konkrétní službu
  S námi získáváte partnera, který je vždy o krok dál, hledá souvislosti a širší kontext, sleduje vaše potřeby a navrhuje možnosti rozvoje vašeho byznysu na všech úrovních toho, co online prostředí nabízí.

O výsledcích jen
nemluvíme, máme je!

Za naší prací stojí velmi dobré výsledky, které jsou odrazem našeho know-how, zkušeného týmu a vysoké odbornosti. Podívejte se sami jakých výsledků jsme dosáhli v případových studií, které jsme pro vás připravili.

Spolupracujeme s agenturou Viktory od roku 2020. Společně jsme zvýšili obrat eshopu téměř na čtyřnásobek, překonávajíc naše očekávání. Pro letošní sezonu plánujeme dvouciferný růst.

Spolupráce s agenturou Viktory je pro naši společnost velkým přínosem od samého začátku, kdy pro nás připravili komplexní konkurenční analýzu, která se opírala o výpočet CLV.

PPC a SEO specialisté, nám pomáhají již 3 roky. Díky jejich úsilí se nám podařilo zlepšit naše výsledky vyhledávání a optimalizovat naše reklamní kampaně tak, že návštěvníci našich webových stránek jsou relevantní a kvalitní. Komunikace s celým týmem je vynikající.

Certifikáty a partneři

Tipy & triky pro efektivní
marketing nejen pro profíky

Naši specialisti pro vás pravidelně připravují smysluplný obsah plný užitečných rad, tipů a triků nejen pro marketéry

Potřebujete průvodce marketingem?

Nenecháme vás ve štychu. Váš úspěch je naše vizitka a na dobrém jménu si zakládáme. Řekněte nám, jaké jsou vaše ambice a my vymyslíme, jak je naplnit!

O JAKOU SLUŽBU MÁTE ZÁJEM?

  viktory logo

  Máte zájem o spolupráci? Rádi byste u nás pracovali? Pojďme zajít na společný oběd či kávu.
  Nebo si rezervujte termín na nezávaznou online konzultaci.

  Kontakt

  • Viktory digital s.r.o.

  • Vršovická 817/5, 101 00 Praha

  • IČ: 17532256

  • DIČ: CZ17532256

  • Jsme plátci DPH


  © 2023 Viktory digital s.r.o.  Všechna práva vyhrazena