E-mail marketing

E-mail marketing je ideálním nástrojem, pokud chcete své klienty oslovit na přímo. Svůj obsah můžete navíc personalizovat a přizpůsobit podle toho, jak se vaši klienti chovají na vašich stránkách. Díky tomu má e-mail marketing vyšší konverzní poměr než například PPC a zároveň dobře funguje i k budování brandu a zvyšování povědomí o značce.

Proč využívat e-mail marketing?

E-mail marketing je ideální pomůckou k zasílání užitečných informací vašim klientům, které je mohou popostrčit k dalšímu nákupu. Za pomocí dat můžete pro příjemce vytvářet newslettery šité na míru nebo nastavit automatizace, které mohou vést ke konverzi a zároveň přispívat k budování dlouhodobého vztahu. E-mailové automatizace navíc pracují za vás a vy tak můžete ušetřit čas.

Díky datům, které o svých klientech máte dostupné, můžete ve vašem e-mailovém nástroji vytvářet personalizovaný obsah, který bude vašeho zákazníka zajímat nejvíce. To povede k utužování vztahu a opakovaným nákupům.

 • Audit e-mail marketingu
  Nedosahujete v e-mail marketingu výsledků, které jste si představovali? Podíváme se na to, jak svá data sbíráte, jak s nimi pracujete, jak vaše šablony vypadají a kdy a na koho své e-maily posíláte. Náš tým odhalí příčiny a navrhne doporučení, která celý proces zefektivní.
 • Strategie e-mail marketingu
  Bez strategie v e-mail marketingu budete pouze bezhlavě posílat tzv. „všechno na všechny” bez jasného cíle. Postaráme se o tvorbu strategie a obsahového plánu, díky kterým bude váš e-mail marketing dávat smysl. Nejdříve uděláme analýzu současného stavu a nadefinujeme si cílovou skupinu, zaměříme se na nákupní cyklus zákazníků, stanovíme si cíle a navrhneme jasné kroky.
 • Správa e-mail marketingu
  Nastavíme vám potřebné automatizace a na základě dat a segmentací budeme pravidelně posílat newslettery šité na míru vašim klientům. Vše budeme A/B testovat a pravidelně vyhodnocovat. Nebojíme se také implementovat novinky na trhu, nemusíte se proto bát, že by vaše newslettery byly zastaralé. Správa databáze a pravidelný reporting je samozřejmostí.

Jaké jsou benefity e-mail marketingu?

 • Zlepšení prodeje
  E-mail marketingové kampaně mohou představit vaše produkty nebo služby, povzbudit zákazníky k nákupu po opuštění košíku nebo jim doručovat speciální nabídky.
 • Zvýšení návštěvnosti na webu
  Pomocí e-mailů můžete odkazovat na své stránky, zvýšit návštěvnost a zlepšit SEO. Navíc udržíte své publikum v kontaktu s vaší značkou.
 • Zvyšování povědomí o značce
  E-mail marketing může být skvělým způsobem k budování vašeho brandu, protože vám umožňuje pravidelně komunikovat s vašimi klienty na přímo.
 • Tvorba personalizovaného obsahu
  Do e-mailu můžete přidat oslovení, doporučené produkty na základě historie nákupů nebo jiný obsah určený např. pro dámy a pro pány.
 • Úspora času
  Za pomocí automatizací můžete nastavit workflows, které budou posílat zprávy na základě chování zákazníků na webu.
 • Poskytování benefitů pouze vašim klientům
  E-mailový marketing je skvělým místem pro pěstování loajálních zákazníků, protože o ně můžete pečovat, i když zrovna nenakupují.
 • Ideální místo pro sebepropagaci
  Ve vaši databázi máte pouze ty zákazníky, kteří vás znají a o váš produkt mají zájem. Je to tak ideální segment lidí, kterým můžete představit své nové produkty, funkce, výhody a nebo obsah.
 • Databáze je pouze vaše
  Váš e-mail list vám nikdo nemůže vzít a jste to pouze vy, kdo se o něj může starat a kdo může ovlivnit jeho aktivitu.
 • Komunikace s klienty
  Když má vaše publikum pocit, že s vámi může mluvit, je pravděpodobnější, že bude vaší značce věrné.
 • Zpětná vazba
  Prostřednictvím e-mailových kampaní můžete zasílat průzkumy spokojenosti zákazníků a získávat tak jejich zpětnou vazbu, třeba za pomocí NPS.
 • Naučíte se více o vašich klientech
  Můžete sledovat míru otevření e-mailů, míru prokliků nebo míru konverzí, abyste zjistili, jaký typ obsahu vaše publikum nejvíce zaujme.

O výsledcích jen
nemluvíme, máme je!

Za naší prací stojí velmi dobré výsledky, které jsou odrazem našeho know-how, zkušeného týmu a vysoké odbornosti. Podívejte se sami jakých výsledků jsme dosáhli v případových studiích, které jsme pro vás připravili.

Spolupracujeme s agenturou Viktory od roku 2020. Společně jsme zvýšili obrat eshopu téměř na čtyřnásobek, překonávajíc naše očekávání. Pro letošní sezonu plánujeme dvouciferný růst.

Spolupráce s agenturou Viktory je pro naši společnost velkým přínosem od samého začátku, kdy pro nás připravili komplexní konkurenční analýzu, která se opírala o výpočet CLV.

PPC a SEO specialisté, nám pomáhají již 3 roky. Díky jejich úsilí se nám podařilo zlepšit naše výsledky vyhledávání a optimalizovat naše reklamní kampaně tak, že návštěvníci našich webových stránek jsou relevantní a kvalitní. Komunikace s celým týmem je vynikající.

Certifikáty a partneři

Tipy & triky pro efektivní
marketing nejen pro profíky

Naši specialisti pro vás pravidelně připravují smysluplný obsah plný užitečných rad, tipů a triků nejen pro marketéry

Potřebujete průvodce marketingem?

Nenecháme vás ve štychu. Váš úspěch je naše vizitka a na dobrém jménu si zakládáme. Řekněte nám, jaké jsou vaše ambice a my vymyslíme, jak je naplnit!

O JAKOU SLUŽBU MÁTE ZÁJEM?

  viktory logo

  Máte zájem o spolupráci? Rádi byste u nás pracovali? Pojďme zajít na společný oběd či kávu.
  Nebo si rezervujte termín na nezávaznou online konzultaci.

  Kontakt

  • Viktory digital s.r.o.

  • Vršovická 817/5, 101 00 Praha

  • IČ: 17532256

  • DIČ: CZ17532256

  • Jsme plátci DPH


  © 2023 Viktory digital s.r.o.  Všechna práva vyhrazena