V minulosti jsme měli se službami marketingové agentury velmi špatnou zkušenost, proto jsme se k nabídce zpracování analýzy našich nastavených a používaných online kampaní, která stála u zrodu naší spolupráce s Viktory, stavěli spíš rezervovaně.

Profesionální přístup, schopnost přizpůsobit se specifickým podmínkám našeho oboru, nové nápady a hlavně výsledky, které vykazují dlouhodobě pozitivní trend – to jsou důvody, proč s Viktory spolupracujeme již několik let.

Jsme rádi za příležitosti, které se nám díky Viktory otevřely a nezbylo nám, než přehodnotit náš názor na marketingové agentury. Ne všechny jsou nepoctivé a ta, kterou rádi doporučíme, bude Viktory.

Další reference

Více než polovina našich klientů dosáhla měřitelných výsledků již v prvních 3 měsících spolupráce.
 • Spolupráce s agenturou Viktory je pro naši společnost velkým přínosem od samého začátku, kdy pro nás připravili komplexní konkurenční analýzu, která se opírala o výpočet CLV.

  Na tomto základu pak byli schopni dodat marketingovou strategii šitou na míru přesně nám. Díky odborným znalostem a zkušenostem celého jejich týmu napříč PPC i SEO specialisty dosahujeme stále lepších výsledků online kampaní a daří se nám tak neustále rozšiřovat portfolio obchodníků využívajících naši platební bránu.

  Zuzana Hurčíková

  Channel Development Executive

 • S agenturou Viktory spolupracujeme od roku 2020.

  Za poměrně krátkou dobu se nám společně podařilo zvýšit obrat našeho e-shopu téměř na čtyřnásobek, což výrazně předčilo naše očekávání a Viktory má na tom zcela zásadní zásluhu. A zdaleka nekončíme, i na letošní sezonu máme naplánovaný dvouciferný růst.

  Jiří Stýblo

  Commercional Director

 • Spolupráce s reklamní agenturou Viktory byla pro naši společnost Sloneek skvělým rozhodnutím.

  Díky jejich odbornosti v oblasti SEO se naše stránky lépe umisťují ve vyhledávání, což vedlo ke zvýšení návštěvnosti a růstu naší zákaznické základny. Viktory nám také poskytla podporu v pokročilé analytice..

  Radim Švajner

  Marketingový manažer

 • Spolupráce s online marketingovou agenturou Viktory představuje pro naši společnost významný přínos od samého začátku. 

  Komunikace mezi naším interním týmem a odborníky z agentury Viktory je vždy velmi profesionální a zároveň přátelská. Nejenže včas a spolehlivě plní požadavky v každodenním provozu..

  Ing. Julie Veselá

  Ředitelka

Připraveni na jízdu digitálním
světem s námi?

viktory logo

Máte chuť zapojit se do vzájemně výhodné spolupráce s Viktory.cz, přední online marketingovou agenturou? Je nějaká konkrétní oblast, kterou byste rádi probrali? S radostí vám nabízíme nezávaznou online konzultaci.

Kontakt

 • Viktory digital s.r.o.

 • Vršovická 817/5, 101 00 Praha

 • IČ: 17532256

 • DIČ: CZ17532256

 • Jsme plátci DPH


© 2023 Viktory digital s.r.o.  Všechna práva vyhrazena