S agenturou Viktory spolupracuji od prázdnin 2022. Začali jsme analýzou mého účtu Google Ads, jejíž výstupy mě přesvědčily, že skutečně vědí, čím se zabývají. Důležité je nejen vědět, ale především umět znalosti dlouhodobě používat. Po dřívějších špatných zkušenostech s PPC specialisty i agenturami jsem byl v začátcích spolupráce nedůvěřivý, velmi opatrný a kontroloval snad každý krok. Teď po roce, spokojeně kontroluji už jen výsledky a předávám do správy i reklamy v Skliku.

Další reference

Více než polovina našich klientů dosáhla měřitelných výsledků již v prvních 3 měsících spolupráce.
 • Spolupráce s agenturou Viktory je pro naši společnost velkým přínosem od samého začátku, kdy pro nás připravili komplexní konkurenční analýzu, která se opírala o výpočet CLV.

  Na tomto základu pak byli schopni dodat marketingovou strategii šitou na míru přesně nám. Díky odborným znalostem a zkušenostem celého jejich týmu napříč PPC i SEO specialisty dosahujeme stále lepších výsledků online kampaní a daří se nám tak neustále rozšiřovat portfolio obchodníků využívajících naši platební bránu.

  Zuzana Hurčíková

  Channel Development Executive

 • S agenturou Viktory spolupracujeme od roku 2020.

  Za poměrně krátkou dobu se nám společně podařilo zvýšit obrat našeho e-shopu téměř na čtyřnásobek, což výrazně předčilo naše očekávání a Viktory má na tom zcela zásadní zásluhu. A zdaleka nekončíme, i na letošní sezonu máme naplánovaný dvouciferný růst.

  Jiří Stýblo

  Commercional Director

 • Spolupráce s reklamní agenturou Viktory byla pro naši společnost Sloneek skvělým rozhodnutím.

  Díky jejich odbornosti v oblasti SEO se naše stránky lépe umisťují ve vyhledávání, což vedlo ke zvýšení návštěvnosti a růstu naší zákaznické základny. Viktory nám také poskytla podporu v pokročilé analytice..

  Radim Švajner

  Marketingový manažer

 • Spolupráce s online marketingovou agenturou Viktory představuje pro naši společnost významný přínos od samého začátku. 

  Komunikace mezi naším interním týmem a odborníky z agentury Viktory je vždy velmi profesionální a zároveň přátelská. Nejenže včas a spolehlivě plní požadavky v každodenním provozu..

  Ing. Julie Veselá

  Ředitelka

Připraveni na jízdu digitálním
světem s námi?

viktory logo

Máte chuť zapojit se do vzájemně výhodné spolupráce s Viktory.cz, přední online marketingovou agenturou? Je nějaká konkrétní oblast, kterou byste rádi probrali? S radostí vám nabízíme nezávaznou online konzultaci.

Kontakt

 • Viktory digital s.r.o.

 • Vršovická 817/5, 101 00 Praha

 • IČ: 17532256

 • DIČ: CZ17532256

 • Jsme plátci DPH


© 2023 Viktory digital s.r.o.  Všechna práva vyhrazena