Hledáme Social Ads Specialist

Viktory Digital, dynamická a rychle rostoucí digitální agentura, hledá talentovaného a zkušeného Social Ads Specialistu

Aktuálně do Prahy hledáme Social Ads Specialistu na plný úvazek pro správu kampaní, převážně na sociálních sítích Facebook, Instagram a LinkedIn. Zkušenosti s YouTube a TikTokem výhodou.

Hlavní náplň práce:

  • Tvorba a správa výkonnostních dynamických kampaní (tedy i e-shopů)
  • Vyhodnocování úspěšnosti kampaní na základě webové analytiky
  • Spolupráce s ostatními odděleními při tvorbě strategií
  • Tvorba klientských reportů na míru
  • Průběžná implementace novinek do kampaní

Požadujeme:

  • Se správou výkonnostních kampaní máš prokazatelné zkušenosti minimálně 2 roky
  • Rozumíš si s Business Managerem a ve Správci reklam jsi jako ryba ve vodě
  • Vyznáš se v Google Analytics a dokážeš logicky číst v datech
  • Funguješ skvěle samostatně i v rámci týmu
  • Dokážeš přijmout zodpovědnost za svěřené projekty
  • Hltáš novinky ve světě social media, máš chuť se neustále vzdělávat a nebojíš se výzev

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu. Nemáme přesně stanovené dny na dovolenou, sick days a jiné. Vše je o domluvě a svůj čas si můžeš organizovat podle svých potřeb.
  • Motivující finanční ohodnocení.
  • Přátelskou atmosféru. Jsme tým mladých lidí, které jejich práce baví a jsou si navzájem inspirací
  • Možnost práce i na zajímavých brandech
  • Práci na IČO

Zaujali jsme tě? Tak na nic nečekej a napiš nám.
Rádi se s tebou potkáme a popovídáme si u dobré kávy.

Nebo rovnou zašlete svůj životopis a stručný motivační dopis na email jarolim@viktory.cz.