Sloneek

Sloneek je přední HR systém působící na českém trhu a zaměřený především na střední a velké podniky. Nabízí komplexní řešení pro správu zaměstnanců i externistů.

Případová studie

Výzva:

Navzdory kvalitě svých produktů v oblasti HR systémů měla společnost Sloneek problém s online viditelností kvůli nízkým pozicím ve výsledcích vyhledávačů. To znamenalo, že potenciální zákazníci měli obtíže s nalezením této vynikající platformy.

Přístup:

Aby Sloneek tuto výzvu překonal, rozhodl se spolupracovat s agenturou Viktory, která je renomovaným expertem v oblasti SEO a online marketingu. Zde je detailní pohled na kroky, které Viktory podnikla:

 • Analýza klíčových slov: Agentura provedla důkladnou analýzu klíčových slov s cílem identifikovat nejdůležitější pojmy, které potenciální zákazníci používají při vyhledávání služeb podobných Sloneek. Tato klíčová slova byla následně integrována do obsahu webových stránek.

 • Obsahová strategie: Na základě výsledků analýzy klíčových slov byla vytvořena obsahová strategie, která se zaměřovala na tvorbu kvalitního a relevantního obsahu optimalizovaného pro vyhledávače. Tímto způsobem se zlepšila pozice webových stránek ve výsledcích vyhledávání.

 • Nové vstupní stránky: Pro zvýšení efektivity oslovování cílových skupin byly vytvořeny nové vstupní stránky, které lépe reflektovaly potřeby různých segmentů publika a poskytovaly jim relevantní informace.

 • Pokročilá analytika: Viktory využila pokročilé nástroje pro sledování a analýzu návštěvnosti webu. Díky těmto nástrojům byla prováděna důkladná analýza dat, což umožnilo průběžně monitorovat úspěšnost SEO kampaně a provádět potřebné úpravy.

Výsledky:

Spolupráce s agenturou Viktory přinesla významné pozitivní výsledky pro Sloneek:

 • Lepší umístění ve výsledcích vyhledávání: Webové stránky Sloneek se začaly objevovat na vyšších pozicích ve výsledcích vyhledávání, což zvýšilo viditelnost platformy.

 • Zvýšení návštěvnosti: Nárůst organické návštěvnosti na obou doménách, což přineslo více potenciálních klientů.

 • Růst zákaznické základny: Díky zvýšené návštěvnosti a lepšímu umístění ve vyhledávačích došlo k rozšíření zákaznické základny Sloneek.

Reference klienta:

„Spolupráce s reklamní agenturou Viktory byla pro naši společnost Sloneek skvělým rozhodnutím. Díky jejich odbornosti v oblasti SEO jsme zlepšili viditelnost našich stránek ve vyhledávačích, což vedlo ke zvýšení návštěvnosti a růstu naší zákaznické základny. Viktory nám také poskytla podporu v pokročilé analytice, což nám umožnilo lépe porozumět našemu trhu a naplňovat potřeby našich zákazníků. Díky tomu efektivněji sledujeme a vyhodnocujeme naše obchodní aktivity.“

Marketingový manažer Sloneek.cz, Radim Švajner

250 %

Nárůst organické návštěvnosti

2540

Více konverzí

Další studie

Připraveni na jízdu digitálním
světem s námi?

viktory logo

Máte zájem o spolupráci? Rádi byste u nás pracovali? Pojďme zajít na společný oběd či kávu.
Nebo si rezervujte termín na nezávaznou online konzultaci.

Kontakt

 • Viktory digital s.r.o.

 • Vršovická 817/5, 101 00 Praha

 • IČ: 17532256

 • DIČ: CZ17532256

 • Jsme plátci DPH


© 2023 Viktory digital s.r.o.  Všechna práva vyhrazena